9 Haziran 2011 Perşembe

Femme Fatale'ye cevap( Affına sığınarak)

1- Hiç bir kızı kahve içmeye davet etmeyin. Bir fön 20 TL, bir kahve 7 TL. Biraz mantık. Hem kahve içmenin nasıl bir seramonisi varmış? Ben köpeğimle bile gidiyorum bi yere içiyorum. ( Evet,konuşacaksanız,sevişecekseniz,oral seks yaptıracaksanız bu işi kuaförde fön çektirirken yapın,hem kahve masrafından da kurtulursunuz.Köpeğinizide kahveye alıştırın.Fazla şekerli içmesin))

2- Eğer siz Beylikdüzü kız Gebze'de oturmuyorsanız gidin onu evden alın. Arabanızın olması da şart değil bunun için. (Evinden alın arabadan hiç inmeden,gezdirdikten sonra beraber O'nun evine gidin.Arabanız yoksa direk O'nun evinde buluşun)

3- Onu almaya gittiniz, hanım kızımız şıkır şıkır indi aşağı. Arabadan inin ve onun elini sıkın ya da öpün evet öpün yanağından bi güzel, kokusunu koklayın. Eğer arabadan inmezseniz kaba bir insansınız demektir. Hem de hatun tarafından öpülmeyi onun insafına bırakmışsınızdır demektir.(Hatta arabanın kapısını siz açın-kapıyı kapatamaz,elbisesini sıkıştırır falan- Yanağından öpün,çünkü bir yerlerden başlamak gerekiyor)

4-  Eğer kadın tarafından davet edilmediyseniz hesabı ödemeye de hiç bozulmamalısınız akılınıza saçma sapan şeyler gelmemeli. Erkeğin hesabı ödemesi bir inceliktir. Kadının evde onun paltosunu alması, kahve yapması, havlu çıkarması, meyve soyması gibi. Bu kadar basit.(Hesabımı öderim,evde hizmetimi de isterim.İyi hesap iyi muamele)

5- Ocakbaşında değilseniz eğer o çatalı nolur sol elinizde tutun ve kullanın. Sakın yemeğinizi önce parçalara bölüp sonra yemeye de çalışmayın. Servisi siz yapın. Suyu siz doldurun.(Yemekten sonra da sevgilinizden bahşişi almayı unutmayın)

6- Fajitaya fajita, mojitoya mojito demeyin.(vajinaya da vajina denmez)

7- Mutfağa hemen dalmayın, kadınların mutfagı sadece kendileri içindir. Bi de tezgah üstü oyunları için.(İlk önce ön sevişmeye girişte başlayın,ordan salona geçin sonra mutfakta işi bitirin..Tezgah üstünde ama)


8- Gecenin bir yarısı sevişmek için bile kimseyi aramayın, rehberde A'dan başlamışsınız hissi veriyor. Hele hafta sonu için ise 2 gün önceden randevulaşın.(2 gün önceden randevulaşın ki,sevişme anında kötü bir durumla karşılaşmayın.Föndü,sirdi,ağdaydı falan...)

9- Kiminle yatıyor olursanız olun aynı zamanda başkasıyla/başkalarıyla yatıyor olduğunuzu belli etmeyin, belli oluyorsa bile inkar edin. Başka kadınları/adamları lafla bile aranıza sokmayın.(seni şurda görmüşler?-kimi?beni mi?.Kim dedi.gel otur şöyle.kim dedi?söyle bana kim dedi (cem yılmaz))

10- Kadınların sizinle tartışmasına asla izin vermeyin. Kaybeden siz olursunuz.(O sadece konuşsun,siz tamam deyin,yoksa o gece sap sap uyursunuz)

11- Arada her ne yaşanıyorsa yaşansın  arayı soğutmayın, kendinizi unutturmayın. Yani kasmayın. Dünya pipinizin etrafında dönmüyor maalesef. (evet arayı soğutmayın,her 6 saatte bir sevişin,kasmayın kastırmayın sakatlanabilirsiniz.Pipinize de söyleyin Dünyayı boşversin)

12- Kolu yakası kaymış tüylenmiş kazak itici bişey giyeceğinize çıplak gezin daha iyi.(ay giyin be. Ne o öyle yürüdükçe sallanıyor,deli mi ne?)

13- Şu frenchkiss olayını iyi çalışın. (Bunun için fransaya mı gidersin fransızca dil kursuna mı bilemem,başkalarıyla çalış bana tecrübeli gel anam)

14- Lütfen öğrenci değilseniz 0532 ya da 533 ile başlayan bir hatta sahip olun. Diğerleri bana sadece kadınlara verilen 2. hat numarasıymış gibi geliyor.( telefonlarınız çift hatlı olsun,melodileri farklı olsun,kimin aradığını bilesin,eşin mi sevgilin mi? KIRMIZIII:)

5 yorum:

 1. pislikkkk:)) ofisteyim sonra yorum yazıcam cok güldüm ama

  YanıtlaSil
 2. Fotoğraftaki adam tam benim sevdiğim gibi göğüs uçlarına saldırmış, süper süper süper!

  YanıtlaSil
 3. Foto harikaa .. Hmmm

  YanıtlaSil
 4. hattım 535li ama numaram süper. atıyorum 314 14 14. neden değiştireyim salak mıyım.. ayrıca faturalı hatta geçmek diye bi şey var. bilmeyecek kadar salaksa o kadın ben napıyım.

  YanıtlaSil